Elevrådet ved Samisk videregående skole og reindriftsskole
 

Elevrådet skal fremme elevdemokratiet på skolen.
Elevrådet diskutere hva de skal jobbe med, og om hvordan de kan være med på å fremme skolen.
Elevrådets e-postadresser:
elevrad@samisk.vgs.no                      oahppidraddi@samisk.vgs.no
elevraad@samisk.vgs.no                    elevradet@samisk.vgs.no
 

Elevrådet består av:

Leder: Ingrid Marie Elisabeth Gaino, e-post:  ingridgaino@hotmail.com
Nestleder: Marit Sofie Turi, e-post: msturi@outlook.com

 

Medlem

Varamedlem

Klasse

Lavre Johan A. Eira

e-post: lavjohan@gmail.com

Elle Ravdna Näkkälajärvi

e-post: elle.r.n@liven.no

1SUA

Odd-Máhtte Sara

e-post: Oddmahtte123@hotmail.com

Johan Heaika Heahttá

e-post: johanheaika@outlook.com

2SUA

Marit Sofie Turi

e-post: msturi@outlook.com

Jonar Guttorm

e-post: jonar98@hotmail.no

3SUA

Anne Maret Sara

e-post: miss-annemaret@hotmail.com

Jan Even Hætta

e-post: jan.even@hotmail.com

3PSA

Elle Therese Sara Buljo 

e-post: elle-therese@hotmail.com 

Ina Máret Gaup

e-post: ina.maret@hotmail.com

1DHA

Inga Marja Lango

e-post: imarjal@hotmail.com

Anne Majjen Buljo

e-post: annemajjen@hotmail.com

1NSA

Jøran Kemi

e-post: jkemi2000@hotmail.com

Klemet A. Klemetsen

e-post: klemetandreas@hotmail.com

1BYA

Joona Samuli Guttorm

e-post: joonaguttorm@hotmail.com

Niillas Issat Juhan Kemi Hætta.

e-post: niillas@live.no

1TPA

Ole Andreas Utsi

e-post:

Tarjei Hætta Schultz

e-post: tarjeihs@hotmail.com

2BYA

Ingrid Marie Gaino      

E-post:  ingridgaino@hotmail.com

Marthe Fjellstad

e-post:

2DDA

Ante Johan Mahtte Gaino

e-post:

Biret Inga Eira

e-post:

2REA

Elevrådkontakt: Janne Eilen M. Guttorm

jagu1@samisk.vgs.no

 

 

 

Elevkontakt

 

Janne Mienna Guttorm
jagu1@samisk.vgs.no